O kancelarii

Kancelaria adwokacka Marta Jaśkiewicz to godny zaufania przewodnik po zawiłych kwestiach prawnych.
Pracujemy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i podmiotów prawnych.

Naszą relację z Klientem opieramy na zaufaniu i rzetelnym rozpoznaniu potrzeb, do których starannie dobieramy konkretne metody działania. Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie, z profesjonalizmem i empatią. Bardzo ważne jest dla nas poczucie bezpieczeństwa, które wiąże się z korzystaniem z usług Kancelarii. Zapewniamy je naszym Klientom poprzez doświadczenie, stałą aktualizację naszej eksperckiej wiedzy oraz współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, m.in. prawa karnego, windykacji, nieruchomości, prawa cywilnego i administracyjnego.

W powierzone nam sprawy angażujemy się jak we własne – pracujemy skutecznie i z pasją.

Marta Jaśkiewicz

Prawnik, adwokat, czynnie wykonująca zawód przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Ma kilkuletnie doświadczenie w prawie administracyjnym, handlowym i gospodarczym. Zajmowała się rejestracją spółek oraz ich dalszą obsługą prawną. Prowadziła sprawy z zakresu prawa administracyjnego (m. in. związanymi z nieruchomościami, roszczeniami odszkodowawczymi i restytucjami). Analizowała umowy w wersji polskiej i angielskiej dla jednej ze spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych. Reprezentuje klientów przed sądami i organami administracji publicznej, przede wszystkim w sporach z zakresu prawa bankowego (głównie sprawy związane z kredytami indeksowanymi i denominowanymi do franka szwajcarskiego), finansowego i administracyjnego i cywilnego. W jej portfelu usług znajduje się również prawo karne. Współpracuje i pomaga w obronie zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, sądowego jak i wykonawczego. Zajmuje się prawem z pełnym zaangażowaniem i pasją.

Wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi przedsiębiorstw z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji miało wpływ na portfel usług – zgodnych z zasadami dostosowanymi do specyfiki Klienta i indywidualnych potrzeb. Proponuję stałą lub godzinową formę wynagrodzenia za pracę.
W kontaktach z Klientem zapewniam dyspozycyjność i ciągłość świadczonych usług.
Zapewniam, że wiedza i doświadczenie zdobyte dotychczasowo przekłada się na biegłość w zakresie specyfiki problemów prawnych i prostoty rozwiązywania problemów w tym zakresie.

W ramach pomocy prawnej przygotowuję także procesy sądowe i reprezentuję klientów w postępowaniach indywidualnych i grupowych. Świadczę usługi doradztwa prawnego ze szczególną starannością, z poszanowaniem zasad handlu, dobrych obyczajów, zgodnie ze standardami profesjonalnej obsługi prawnej.

Jest absolwentką prawa na prestiżowej Akademii Leona Koźmińskiego oraz podyplomowych studiów Prawa i Ekonomii Rynku Kapitałowego w warszawskiej Szkole Głównej Handlowej.

Jest adwokatem czynnie wykonującym zawód przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie i nieustannie poszerza swoją wiedzę i kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach
i konferencjach tematycznych. Posiada certyfikat Europejskiego Centrum Arbitrażu.

Adwokat Marta Jaśkiewicz

Potrzebujesz profesjonalnego wsparcia prawnegoSkontaktuj się